Pavel 'Saník' Janko o duchovní cestě do Rišikéše, vlivu prostředí a čisté Lásce

Pavel ‚Saník‘ Janko: O duchovní cestě do Rišikéše, vlivu prostředí a čisté Lásce

Rekreolog. Lektor Vinjása flow a Astanga vinjása jógy v Hradci Králové. Absolvent Himalayan Yoga Association 500-h YTTC  programu pod záštitou Yoga Alliance v Rišikéši.

Pája je hlavně vědomý mladý muž, který se řídí a objevuje srdcem. V Indii strávil neplánovaně dva měsíce. Společně si povídáme o tom, jak a podle čeho se nejlíp rozhodnout (nejen) při výběru jogové školy, o síle řeky Gangy a pohoří Himalájů. O vlivu původního prostředí na duchovní rozvoj a jeho velice intenzivní zkušenosti s kurzem učitele jógy v Rišikéši.

Uděláte si jasnou představu, jak může vypadat takový den jogového programu od rána až do večera. Dozvíte se, co Páju vedlo k rozhodnutí prodloužit svůj pobyt o další měsíc, i to, jak mu jóga otevřela srdce a jak od té doby vlastně vnímá Lásku.

Poslouchat můžeš také na kterékoliv podcastové appce:

Odkazy:

Lucie Meera Ji
Nořím se do hlubin svého těla a učím se rozumět jazyku, kterým ke mě hovoří. Inspiruju svou cestou druhé k tomu, aby se nebáli vystoupit z řady a dovolili si být více sami sebou. Věřím, že žití v Pravdě svého Bytí, péče o duši a tělo je klíčem ke zdraví a lékem na večnou nespokojenost dostupný všem a nestojí skoro nic - pouze naši pozornost a čas.
Komentáře