podcast meera

Podcast MEERA, zdroj cenných informací nejen o kurzu učitele jógy v Indii

Byla to cesta, dlouhá cesta, ale konečně se to prodralo z hlubin na světlo – narodil se podcast MEERA.Včera byl konečně schválen skoro všemi dostupnými platformami. Aktuálně jsem na 8. Spotify, Apple a Google podcast jak by smet.Už delší dobu jsem cejtila, že je na čase jít s kůží na trh jak se říká. Ukázat to světu a podělit se o to, na čem více než 1,5 roku pracuji.

O čem podcast MEERA bude?

Dostala jsem chuť si povídat o tom, co jóga doopravdy je, proč ji studovat u zdroje a dát návod jak na to skrze příbehy těch jichž se na cestu sebepoznání odvážili. Přispět vlastní zkušeností a sdílet své vědomosti v podcastu na téma vnitřní transformace, kterej tvořím srdcem pro všechny, který jóga, ajurvéda, zdravý životní styl a osobní rozvoj zajímá. Inspirovat vás k akci. Podpořit na cestě.

 

Poslouchat můžeš také na kterékoliv podcastové appce:

Odkazy:

Pokud máte jakékoliv otázky, neváhejte mě kontaktovat či se přidejte do podpůrné FB skupiny:

Lucie Meera Ji
Nořím se do hlubin svého těla a učím se rozumět jazyku, kterým ke mě hovoří. Inspiruju svou cestou druhé k tomu, aby se nebáli vystoupit z řady a dovolili si být více sami sebou. Věřím, že žití v Pravdě svého Bytí, péče o duši a tělo je klíčem ke zdraví a lékem na večnou nespokojenost dostupný všem a nestojí skoro nic - pouze naši pozornost a čas.
Komentáře