zDARma

Získej obsah, který tě posune blíž na tvé cestě sebepoznání a transformace a vyřeší konkrétní problémy. Sdílej ho dál s těmi, který ho vyUŽIJí...

PDF 

6 kroků, jak ovládnout chutě na sladké

Máš tendence dát si po jídle sladkou tečku? Chceš s tím přestat, ale nedaří se ti? Tohle je přesně návod pro tebe. Ověřená funkční strategie, akční kroky s blacklistem přidaných cukrů, se kterými to zvládneš i TY!

PODCAST

MEERA 

První podcast (nejen) o kurzech učitele jógy na rodný hroudě a v Indii. Edukuje skrze příběhy těch jichž se na cestu sebepoznání skrze jógu odvážili. Podcast tvořím srdcem pro všechny, který hledají osvědčený zdroj informací, návod jak na to, inspiraci a podporu na své vlastní cestě transformace. Vhodné pro nepolíbené, začátečníky i pokročilé, zkušení matadoři si zde přijdou také na své.

jak na opar bez chemie

PDF NÁVOD 

Jak zarazit opar do 24h

Snažíš se o non-toxic way ve všech možných směrech, ale co se týče oparu, jsi pořád u chemie? Mám pro tebe první pomoc- vychytaný návod, rady a tipy z praxe a k tomu ajurvédský recept na tinkturu z česneku, který rozhodně nesmí chybět v tvojí přírodní lékárničce.