Zuzka Kopetzká o zkušenosti s kurzem instruktora jógy v Česku, vnitřní práci a transformaci podcast

Zuzka Kopetzká: O zkušenosti s kurzem instruktora jógy v Česku, vnitřní práci a transformaci

Dnešním hostem podcastu MEERA je Zuzka Kopetzká. Ta aktuálně dokončuje magisterské studium na FTP UP a zkoumá, jestli je lektorský kurz v ČR spíš trendem ve sportu nebo se jedná o spirituální záležitost. Tak jsme se mimo jiné i poznali, skrze její výzkum pro diplomovou práci na které zrovna pracuje.

Zuzka je také lektorkou a vede vlastní lekce vinjása jógy v Olomouci. Společně si povídáme o její cestě k józe, o tom jak jí změnila život i přesto, že v Indii zatím nebyla, o sebepoznání a osobní zkušenosti s absolvováním kurzu instruktora jógy v Česku. Dozvíte se, co se tady na rodné hroudě naučila, co jí kurz dal, kde jsou jeho limity a co už nebyl schopen předat.

 

 

Poslouchat můžeš také na kterékoliv podcastové appce:

Odkazy:

 

Lucie Meera Ji
Nořím se do hlubin svého těla a učím se rozumět jazyku, kterým ke mě hovoří. Inspiruju svou cestou druhé k tomu, aby se nebáli vystoupit z řady a dovolili si být více sami sebou. Věřím, že žití v Pravdě svého Bytí, péče o duši a tělo je klíčem ke zdraví a lékem na večnou nespokojenost dostupný všem a nestojí skoro nic - pouze naši pozornost a čas.
Komentáře